טיול מאורגן למלטה וסיצליהטיול מאורגן למלטה וסיציליה
מלונות ביוון  |  מלונות באילת  |  מלונות בבורגס  |  נופשונים בחול  |  hotelsales.co.il  |  מלונות בישראל  |  סוף שבוע  |  הרגע האחרון השטיח המעופף אאוטלט  |  מכירות קבוצתיות  |  OUTLETRAVEL מקבוצת השטיח המעופף  |  טייטל/מסיבה אל החופש/טל אהרון הפקות  |  אייל גולן באילת  |  
דף הבית >> טיולים מאורגנים >> טיולים מאורגנים לאיטליה >> טיול מאורגן למלטה וסיציליה
 
טיול מאורגן לסיצליה ומלטה 
טיול מאורגן למלטה וסיצליה 
 יום 1, טיסה למלטה, סיור בוולטה העתיקה
טיסת בוקר למלטה, מדינת האיים שמורכבת מארכיפלג של מס' איים ציוריים, בלב הים התיכון. עם הנחיתה, ניסע אל הבירה העתיקה של האי, וולטה, בה נבקר. נסייר בגני ברקה העליונים, ונצפה אל הנוף המרהיב של הנמל הגדול וסביבותיו. נמשיך אל קתדראלת סט. ג'ון- הכנסייה הרנסנסית היפהפייה, הקרויה על שמו של יוחנן המטביל, שבמשך שנים שימשה כמרכז הדתי, הפוליטי והחברתי של מסדר אבירי מלטה. הקתדרלה מכילה, בין היתר, כמה מציוריו המפורסמים של קאראוואג'יו האיטלקי, בהם נצפה. בתום הביקור, נמשיך אל כיכר הניצחון, נצפה אל ארמון מושלי האי, שמשמש היום כפרלמנט של מלטה ונשקיף על בניין האופרה הממלכתי והמהודר. נותיר זמן ושוטטות חופשית בין הסמטאות והחנויות הרבות של מרכז העיר העתיקה, ולאחר מכן, ניסע אל בית המלון, בו נתמקם. 
 
יום 2, האי גוזו
יום טיול שיוקדש לביקורים באתריו המרכזיים של האי היפהפה, גוזו, השני בגודלו מבין שלושת איי הארכיפלג המלטזי. נשוט במעבורת אל האי הירוק והציורי, שרבים מתושביו מנהלים את אורחות חייהם השלווים, באותה הדרך, מזה מאות בשנים. נפתח את הביקור באתר המרתק, המכיל את מקדשי ג'גנטיה. נמשיך אל מפרץ דווירה היפהפה, שבמערב האי, לחזות ב"חלון הכחול" המרהיב ונצפה אל צוק פונגוס שבעבר יוחסו לו סגולות מרפא. נמשיך לביקור בעיירת הדיג והנופש שלנדי,  ומשם אל ויקטוריה, בירת האי התוססת. לקראת סוף היום, נגיע גם אל מערת קליפסו המפורסמת, בה, על פי המיתולוגיה היוונית, שהה הגיבור היווני אודיסיאוס, במשך 7 שנים, עם הנימפה היפהפיה. אחה"צ, נשוט חזרה לאי המרכזי של מלטה, וניסע חזרה אל בית המלון.
 
יום 3, שייט לסיציליה – פוזאלו, נוטו, סיראקוזה
העברה אל הנמל, עלייה על מעבורת, ושייט בים הטיראני אל איטליה (כשעה וחצי). נעגון בסמוך לכפר הדייגים הטיפוסי פוזאלו, שבדרום סיציליה, וניסע ישירות אל נוטו, "פירנצה של הבארוק", עיירה עתיקה, שמכילה את הריכוז הגדול והיפה ביותר של ארכיטקטורה בארוקית איטלקית. בתום הביקור במקום, נמשיך אל סיראקוזה, עירו של ארכימדס, והיפה שבערי סיציליה. נבקר בעיר העתיקה המרהיבה, שנמצאת על חצי האי אורטיג'ה, לשון יבשה בולטת, שחודרת אל תוך המפרץ, ונותיר זמן לשוטטות חופשית בין סבך הסמטאות והמבוכים האורבניים העתיקים. בתום הביקור במקום, נמשיך צפונה, אל אזור אריצ'אלה, שבצפון מערב האי, בסיסנו לשני הלילות הבאים. 
 
יום 4, טאורמינה (ג'יפים להר הגעש אתנה)
טיול מקסים בעיירה היפהפייה טאורמינה, המקננת על מצוק גבוה ומשקיפה על מפרצים ג'ירדיני נאקסוס הכחולים, כולל זמן לסיור חופשי בין שלל חנויות הבוטיק המעוצבות, ששוטפות את הסמטאות המדורגות והציוריות של העיירה . ההרפתקנים שבינינו, יוכלו לצאת לטיול מרתק, ברכבי שטח מיוחדים, שיטפסו ויביאו אותם אל מרומי הר הגעש אתנה, מהפעילים בהרי הגעש של אירופה. ההר, שמתנשא לגובה של למעלה מ 2000 מ', משקיף בגאון על כל סביבותיו, ואנו נגיע באמצעות הרכבים וגם רכבל (מותנה בתנאי מזג אוויר ושטח), עד סמוך לפסגה, שאליה נוכל לצפות, ממרחק לא רב, ולראות את העשן המסתלסל מהלוע הוולקני אדיר המימדים. בתום הטיול, נשוב לבית המלון שבאזור אריצ'אלה.
 
 
יום 5, סבוקה ("הסנדק"), קטניה, שייט חזרה למלטה
נפתח את הבוקר בסיור בעיירה ההררית ואפופת האווירה סבוקה, בה צולמו פרקים לא מעטים מהסרט המפורסם"הסנדק". בתום הביקור נדרים אל קטניה, בירת חלקו המזרחי של האי סיציליה, עיר סטודנטיאלית תוססת, שנחרבה מס' פעמים בעברה, על ידי רעידות אדמה ונהרות של לבה שהגיעו מהר הגעש אתנה, תוך שהיא משוקמת שוב ושוב (חלק מסימני הבזלת השחורים, מופיעים על בתיה, עד עצם היום הזה). בהתאם לשעת ההפלגה, נמשיך אל פוזאלו, ניפרד מסיציליה ונשוט חזרה אל מלטה. עם ההגעה, העברה לבית המלון. 
 
יום 6, נופש במלטה
יום חופשי והזדמנות לנופש רגוע בין חולות הזהב של מפרצי מלטה.
 
יום 7, נופש במלטה ("שלוש הערים"), טיסה לתל אביב
יום חופשי והזדמנות לנופש רגוע בין חולות הזהב של מפרצי מלטה.
המעונינים, יוכלו לצאת (בתשלום נוסף), ליום טיול ב"שלוש הערים" – סֶנגלֶאה,ויטוריוזהוקוֹספּיקוּאַה, הנמצאות בעברו השני של מפרץ וולטה, בתוך חצאי איים, שחומה אחת מקיפה את כולן. בערב, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.
 
  
 
המחיר כולל :
הערות :
טיסת בינלאומיות ישירה
בחברה סדירה (Air Malta)
מסי נמל,היטלי בטחון ודלק
כלול
מלונות
מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה
כלכלה
לינה וארוחת בוקר .מדריך ישראלי
                                                                                            הצעת מחיר לטיול מאורגן

Go Back  Print  Send Page