טיול מאורגן פארקים למשפחותטיול מאורגן פארקים למשפחות
מלונות ביוון  |  מלונות באילת  |  מלונות בבורגס  |  נופשונים בחול  |  hotelsales.co.il  |  מלונות בישראל  |  סוף שבוע  |  הרגע האחרון השטיח המעופף אאוטלט  |  מכירות קבוצתיות  |  OUTLETRAVEL מקבוצת השטיח המעופף  |  טייטל/מסיבה אל החופש/טל אהרון הפקות  |  אייל גולן באילת  |  
דף הבית >> טיולים מאורגנים >> טיול מאורגן לפריז ובריסל >> טיול מאורגן פארקים למשפחות
 
 
 טיול פארקים/טיול  משפחות  כולל פארקים
יום 1 : תל אביב – פריס- בריסל
 
יום 5 : אמסטרדם – פריס
ניפגש בשדה התעופה לטיסה לפריס בירת צרפת. לאחר הנחיתה ניסע צפונה לבלגיה, המדינה השוכנת בין צרפת להולנד. נתחיל את יומנו בביקור בעיר ברוז' "עיר השוקולד" של בלגיה, הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה. במהלך הסיור בעיר, אשר נבנתה בימי הבניים, נוכל לחוש את האווירה ההיסטורית המיוחדת, נטייל בין הגשרים הרבים, תעלות המים הציוריות וסמטאות העיר, וכמובן שנותיר מעט זמן חופשי לקניות בחנויות השוקולד הרבות.עמוסים בשוקולדים משובחים נמשיך את דרכנו לבריסל בירתה של בלגיה. עם הגעתנו לעיר נצא לסיור באתרי העיר, בכיכר היפהפייה "פלאס דה ווז'" ובפסלו של "הילד המשתין" סמל העיר.בתום הסיור ניסע למלוננו ללינה.
 
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפריס לאחר ההגעה נצא לסיור פנוראמי ראשון בעיר. נתחיל את הסיור בתצפית על שער הניצחון ובסיור בשדרה האלגנטית וההדורה - שאנז אליזה. נמשיך את סיורנו ונגיע אל חצר הלובר, ובה, בין היתר, פירמידת הזכוכית המפורסמת, שמהווה את הכניסה הייחודית למוזיאון המרתק. לא נפסח על תצפית מרהיבה אל מגדל אייפל והגנים היפהפיים שמקיפים אותו, ונותיר זמן ל"שוטטות" בכיכרות העיר ובין סמטאותיה ורחובותיה היחודיים של העיר אשר העניקו לה את קסמה המיוחד.
יום 2 : פארק אפטלינג
 
יום 6: יורודיסני
נחצה את הגבול להולנד, ונמשיך לעוד יום של כיף בפארק אפטלינג, פארק השעשועים הגדול בהולנד: 720 דונם של טירות אבירים ואגדות המתעוררות לחיים בפארק, ובנוסף, מתקני שעשועים רבים,רכבות הרים, מסלולי אבובים, מופעים ועוד...
לאחר שנהנה מהמתקנים הרבים ניסע צפונה ללינה
 
יום של כיף לפנינו בפארק השעשועים הידוע בעולם – היורודיסני. עולם האגדות של וולט דיסני המוכר לנו מהסרטים המצוירים, מתעורר לחיים בפארק הקסום בו נוכל לפגוש את הדמויות האהובות משלגיה ועד מיקי מאוס. נותיר זמן ל"השתוללות" כיפית על המתקנים הרבים והמטורפים שבפארק, ובתום היום ניסע חזרה למלוננו.
יום 3 : אמסטרדם – זאנסה סכאנס
 
יום 7 : פריס
את יומנו נקדיש לביקור בסמליה של הולנד. נתחיל בביקור בהולנד העתיקה ובכפר זאנסה סכאנס, המשחזר את החיים כפי שהתנהלו במאה ה-17 בהולנד הכפרית. נראה את טחנות הרוח, בתים כפריים, חנויות לממכר גבינות שמיוצרות בדרך הולנדית מסורתית, וכמובן חנויות של כפכפי העץ ההולנדיים. בתום הסיור נחזור קדימה בזמן אל הולנד המודרנית ואל העיר אמסטרדם שלא עוצרת. העיר הבנויה על תעלות רבות ועליהן גשרים. נסייר ברחובות העיר ובין המבנים היפים, נראה את שוק הפרחים, כיכר העיר ואף נבקר בביתה של אנה פרנק שהיומן אותו כתבה בזמן השואה הפכו אותה לסמל. 
 
היום נמשיך את הכרותנו עם פריס. נבקר ברובעיה השונים של העיר, בין היתר נבקר ברובע היהודי ובשאר ברובעים האופנתיים של פריס. נתרשם מהבוטיקים היוקתיים של העיר. ואף נותיר מעט זמן חופשי לקניות. נמשיך אל הקתדרלה הגותית של נוטרדאם, מקום משכנם של היפה והגיבן, גיבורי ספרו המפורסם של ויקטור הוגו משם נערוף תצפית אל העיר.
בשעות הערב העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א.
יום 4:  מדורדם - חיטהורן
 
 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במיני הולנד – פארק מדורודם. הפארק, שנחשב למתקדם מסוגו, מציג עשרות דגמים מוקטנים של מבנים וערים. נראה את שדה התעופה שעל נתיביו עומדים מטוסים קטנים. את טחנות הרוח ואת תעלותיה של אמסטרדם. נמשיך את הסיור בין המוצגים ולאחר מכן ניסע לכיוון הכפר חיטהורן. הכפר הציורי שוכן כולו על תעלות ובתיו המסורתיים מעוטרים בגגות קש. נסייר בכפר נצא לשייט בין תעלות הכפר ועד האגם. בתום היום נחזור למלוננו ללינה.
@קבלת הצעת מחיר און ליין
 
תאריכי יציאה
תאריך חזרה
 
מחיר לאדם

Go Back  Print  Send Page